DSC 0172

Ďakujeme, že ste.  

Napísali o nás

"Balzam je jednoducho super, vydrží a hydratuje niekoľko hodín. Vôňa, ktorá mi pripomína čoko-pomaranč milku je tiež príjemná a nie prehnaná.Od dnes idem testovať levanduľový olej a už sa naň teším."

Lia


"Zo začiatku je PAZUŠKA dosť voňavá/výrazná, preto som si vybrala rozmarín a nie levanduľu. Nie som taká nasladlá.  Pri aktivite sa príjemne uvoľňuje a vonia, poobede už vôňu necítim, ale aj keď sa spotím, nesmrdím, takže  za mňa spokojnosť. Krásne balenie, výhodná gramáž a hlavne nerobí fľaky na oblečení."

Paťa


Bože voňavé, úžasné produkty vrelo odporúčam. Vyskúšala som voňavú pazušku a balzam na pery a veľká spokojnosť. Predtým som vyskúšala veľa balzamov, keďže mám problém, že sa mi rýchlo vysušujú pery, až mi praskajú a tento balzam je veru nad moje očakávania. Excelentná komunikácia, krásne balenie, rýchle dodanie, za mňa TOP.

Denisa


"Otestované,  výborná konzistencia, príjemná vôňa a funkčný spôsob zabalenia, keď z flaštičky nič nevyteká a nemastí sa. Odporúčam.  :-)

Zuzana


 Ďakujeme za smrekáčika. Tento čarovný sirup nám pomohol pri dýchacích problémoch a už na druhý deň som sa cítila lepšie a moje priedušky tiež. Tento rok určite minimálne jeden bude opäť v našej lekárničke.

Zuzka


Testovala som nový prírodný repelent Hon na komáre v Thajsku a počas troch týždňov na mňa nesadol ani  jeden komár otrava. Vďaka nemu bol každý večer pokojnejší, moja pokožka po celom dni na slniečku krásne hydratovaná a esenciálne oleje sa postarali o vôňu, takže mi jeden produkt nahradil tri.

Rovena


 

DSC 0337

"Žiadna liečba nepomôže dlhodobo, ak človek nezmení svoj spôsob života, ktorý ho k ochoreniu priviedol."