DSC 0463

Balzam na pery

Tvoje pery budú s našim balzamom vláčne, hydratované a vyživené.

Nosnou časťou balzamu je Bambucké maslo vyrábané z orechov Afrického stromu Shea tree, kokosový a mandľový olej, ktorý používali lekári už v starovekej Číne, Egypte a Indií.  Bambucké maslo je plné vitamínov A, E, F a minerálov, ktoré spomalujú starnutie  a regenerujú poškodenú pleť. Zlepšuje krvný obeh v tkanivách, urýchľuje hojenie a pomáha pri problémoch s popraskanými perami. Bude ich chrániť pred nepriaznivými  poveternostnými vplyvmi. Mandľový olej dodáva prírodné antioxidanty -  vit. A a E a minerálne látky - horčík, draslík, vápnik. Kokosový olej je obzvlášť vhodný pre suchú, citlivú a podráždenú pokožku vďaka svojim  hydratačným vlastnostiam. Zmäkčuje a revitalizuje.

Ako stužovač sme do balzamu použili prírodný včelí vosk , takže sa neroztečie ani počas horúcich dní v lete. Vosk je produktom včelích robotníc,má liečivé účinky a je bohatý najmä na vit. A.

Aby Ti balzam vydržal čo najdlhšie, pridali sme aj kvapku vitamínu E pre jeho vynikajúce konzervačné vlastnosti. 

Voňavým  doplnením balzamu sú čisté a prírodné esenciálne oleje značky Doterra a Bewit. Za  krásnou vôňou prírodných silíc sa skrývajú terpeny - prchavé organické zlúčeniny rastlinného pôvodu, ktoré  stimulujú telo a myseľ.

Voňavé varianty: pomaranč - škorica, červený banán. 

Ďakujeme, že kúpou našej kozmetiky podporujete našu prácu, vloženú energiu a spoločný zámer žiť udržateľnejšie voči planéte, ktorú obývame.

Obsah balenia v recyklovateľnej papierovej tubičke: 10ml

Príspevok: 3e

Obsah balenia v nepriehľadnom skle: 15ml

Príspevok: 5€

DSC 0337

"Žiadna liečba nepomôže dlhodobo, ak človek nezmení svoj spôsob života, ktorý ho k ochoreniu priviedol."