DSC 0459

Fúzač

Hustá a upravená brada je v dnešnej dobe trendy doplnkom, možno návrat k symbolike mužskosti a sily. Nechať si narásť bradu je vcelku jednoduché, ale následná starostlivosť je pre jej atraktívny vzhľad a zdravie dôležitá. Medzi najčastejšie dôvody, prečo sa muži vzdajú brady, alebo si ju radšej nenechajú narásť je nepríjemný pocit svrbenia.

Tomuto problému sa môžeš vyhnúť. Krásnej, hustej a zdravej brade sa môžeš priblížiť pravidelným používaním nášho Fúzača. Ideálne je nanášať si ho na navlhčené fúzy, aby sa olej aktivoval a naviazal na vodu, ktorá je pre jeho plné uvoľnenie výživných látok nevyhnutná. Ak ho budeš používať na noc, tak sa do rána krásne vstrebe a vyživí ju.

Fúzač vznikol spojením troch druhov prírodných olejov.

Šípkový olej bol vytvorený maceráciou šípok v mandľovom oleji a postará sa o hydratáciu fúzov, ale aj zmiernenie starnutia pokožky pod nimi.

BIO olej zo santalového dreva Ti zabezpečí hustý a lesklý porast.

Arganový olej vďaka vysokému obsahu vitamínu E, esenciálnych mastných kyselín, minerálov a karotenoidov je veľmi dobrou výživou pre tvoju hustú bradu.

O príjemnú vôňu sa starajú esenciálne oleje značky Doterra a Bewit. Za intenzívnou vôňou prírodných silíc sa skrývajú terpeny. Sú to prchavé organické zlúčeniny rastlinného pôvodu, ktoré stimulujú telo a myseľ.

Ďakujeme, že kúpou nášho produktu podporuješ našu prácu a zároveň prispievaš k ochrane planéty, na ktorej žijeme.

Obsah: 50ml

Príspevok: 10€

 

DSC 0337

"Žiadna liečba nepomôže dlhodobo, ak človek nezmení svoj spôsob života, ktorý ho k ochoreniu priviedol."