DSC 0494

Šumivá guľa

Naša kúpeľová bomba zaručuje zaslúžený relax, ktorý si vieš dopriať aj doma vo vani. Prospeje aj unaveným a nachodeným nožkám keď ju rozpustíš vlavóriku s teplou vodou.

Pri jej tvorbe sme pečivo vyberali prírodné organické suroviny, ktoré rozmaznajú nie len tvoje zmysly ale i pokožku, ktorú zanechajú vyživenú, vláčnu a jemnú. Obsahuje mandľový olej, ktorý vie aj extrémne suchej pokožke prinavrátiť stratenú vitalitu a hydratáciu.

Zbaviť sa stresu, upokojiť organizmus a posilniť psychiku Ti počas tvojej relaxácie umožní morská soľ, ktorá je bohatá na jód, sodík, draslík a horčík. Je zdrojom vápniku, zinku, železa či vitamínu C a A.

Pre celkové uvoľnenie a regeneráciu svalov pridávame epsomskú soľ, ktorá zlepšuje vstrebávanie horčíka a zvyšuje jeho koncentráciu v organizme.

O neodolateľnú vôňu šumiviek sa starajú prírodné esenciálne oleje značky Doterra a Bewit. Za krásnou a čistou vôňou prírodných silíc sa skrývajú terpeny-prchavé organické zlúčeniny rastlinného pôvodu, ktoré priaznivo stimulujú telo a myseľ. 

Voňavé varianty: provensálska levanduľa, kvetinový jazmín, svieži eukalyptus, citusové plody.

V prípade odberu troch šumiviek vieme vôňu prispôsobiť vašej požiadavke.

Použité farbivá reprezentované výhradne prírodnými minerálnymi práškami dodajú kúpeľu šmrnc a vyčaria pocit výnimočnosti.

Dovoľ si pre seba čas na oddych a načerpanie novej energie pri kúpeli s našou voňavou šumivou bombou. Ideálna je tiež pre spríjemnenie rutinného kúpania a nekonečnú zábavu malých nezbedníkov, pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie.

Ďakujeme, že kúpou našej kozmetiky podporujete našu prácu, vloženú energiu a spoločný zámer žiť udržateľnejšie voči našej planéte, ktorú obývame.

Obsah balenia: cca 60g

Príspevok: 3€

DSC 0337

"Žiadna liečba nepomôže dlhodobo, ak človek nezmení svoj spôsob života, ktorý ho k ochoreniu priviedol."