DSC 0432

Mandľový krém na tvár

Tento výživný krém je kombináciou mandľového oleja a illipe masla s harmančekovou pleťovou vodou, ktorá hydratuje, revitalizuje a ošetruje citlivú pleť. 

Pre harmonizáciu mysle a neodolateľnú vôňu sme pridali a esenciálne oleje ylang-ylang a geranium.

Mandľový olej je univerzálnym, nedráždivým pomocníkom v starostlivosti o pleť, ktorú hydratuje, rozjasňuje a vyživuje. Býva dobre znášaný aj osobami trpiacimi alergiami. Má dobrú vstrebateľnosť  a nezanecháva mastný film. Je bohatý na vitamín E, ktorý je pre pleť prínosný vďaka svojim antioxidačným a omladzujúcim účinkom.

Illipe maslo je v prírode veľmi podobné kakaovému maslu. Získava sa z orechov veľkého stromu Shorea stenoptera, ktorý pôvodne pochádza z Bornea. Illipe maslo pomáha chrániť pokožku pred UV-A a UV-B žiarením, má dlhotrvajúci zvláčňujúci efekt a prinavracia pokožke elasticitu. Je vhodné pre ošetrenie veľmi suchej, až popraskanej pokožky.

Harmančeková kvetová voda upokojuje a tonizuje pleť, vyrovnáva jej PH a pôsobí hojivo. Zároveň zmierňuje svrbenie. Je vhodná k ošetreniu zapálenej a podráždenej pokožky.

Krém je vhodný pre suchú, zmiešanú a citlivú pleť. Nanáša sa na vyčistenú pokožku tváre.

Ďakujeme, že kúpou našej kozmetiky podporujete našu prácu, vloženú energiu a spoločný zámer žiť udržateľnejšie voči našej planéte, ktorú obývame.

Obsah balenia: 50 ml

Príspevok: 15€

DSC 0337

"Žiadna liečba nepomôže dlhodobo, ak človek nezmení svoj spôsob života, ktorý ho k ochoreniu priviedol."