DSC 0434

Šampuk

Náš ŠamPuk je vhodný pre všetky typy vlasov a tento malý okrúhliačik je náhradou za viac ako 200 ml bežného šampónu. ŠamPuk obsahuje všetky účinné látky ako bežný šampón, okrem vody. Preto je oveľa menší, nevylieva sa a nepotrebuje plastový obal, čím je šetrnejší k prírode. Šampón stačí vziať do ruky, pretrieť ním v sprche po mokrých vlasoch a rozpeniť ho. Nie sú to šampóny na báze mydla. V prípade potreby nahradia aj mydlo, alebo šampón pre psa, čím sa stanú skvelou súčasťou cestovania a zminimalizujú množstvo nevyhnutnej kozmetiky. 

Zloženie:

SCS, SCI - tenzid z kokosového oleja, ktorý účinne odstráni nečistoty a mastnotu z vlasov a pokožky hlavy. Značne sa využíva aj v konvenčnej kozmetike, nedráždi oči, sliznicu a nevysúša pokožku. 

Bambucké maslo a organický olej zabraňujú vysúšaniu vlasovej pokožky.

Ovsený hodváb odstraňuje prebytočný maz bez ďalšieho vysúšania a poškodenia pokožky.

Kvetinová voda je aromatická voda, ktorá vznikla ako vedľajší produkt pri výrobe esenciálnych olejov. Ide o veľmi kvalitný a čistý prírodný produkt. Kvetinové vody podporujú prirodzené pH pokožky, upokojujú ju a zároveň osviežujú. Majú liečivé účinky na zapálenú a poškodenú kožu.

Inulín je polysacharid získaný z koreňa Čakanky pomocou horúcej vody. Ide o prirodzenú a ekologickú alternatívu. Na pokožke a vlasoch vytvára tenký a hodvábny povlak, ktorý ich chráni. Inulín je prebiotikum, ktoré podporuje vlastnú makrobiotiku pokožky.

Esenciálne oleje značky Doterra a Bewit sú zodpovedné za krásnu vôňu a vhodne stimulujú vlasovú pokožku a myseľ.

Výber z variant: Levanduľový, Žihľavový s čajovníkom, Citrusové plody, Škorica - klinček, Ruža

Pri odbere piatich kusov vám vieme pripraviť šampuky podľa želania.

Ďakujeme, že kúpou našej kozmetiky podporujete našu prácu, vloženú energiu a spoločný zámer žiť udržateľnejšie voči planéte, ktorú obývame.

Obsah balenia: 40g

Príspevok: 6€

DSC 0337

"Žiadna liečba nepomôže dlhodobo, ak človek nezmení svoj spôsob života, ktorý ho k ochoreniu priviedol."