DSC 0451

Šlahané maslo

Predstavujeme Ti naše šlahané maslo s mandľovým olejom. Vďaka svojej konzistencií sa vynikajúco rozotiera na pokožku tela a zároveň ju zmäkčuje, zjemňuje a vyživuje.

Bambucké maslo má široké využitie pre naše telo: ošetrenie vlasov a vlasovej pokožky, ochrana pokožky pred extrémami počasia, pomáha uľaviť od reumatických bolestí kĺbov, na ošetrenie rán, modrín, pri masážach počas tehotenstva ako prevencia pred vznikom strií.

Bambucké maslo výborne viaže vodu a rýchlo sa vstrebáva do pokožky. Pomáha pri ošetrení suchej a zapálenej pokožky pri dermatitídach a tiež je ideálnym pomocníkom pri detskej plienkovej dermatitíde. Ak máš popraskanú pokožku na chodidlách, rukách a lakťoch,  tak siahnuť po bambuckom masle je vynikajúca voľba. 

Bambucké maslo je známe  svojou schopnosťou spomaľovať tvorbu vrások vďaka svojim hydratačným schopnostiam. Je vhodné na suchú a citlivú pokožku a tiež je dobrým pomocníkom na pleť, ktorá je spálená slnkom a šúpe sa po opaľovaní. Pretože sa snažíme aby naše produkty obsahovali viditeľné účinky aj na krásu, tak do nášho bambuckého masla pridávame mandľový olej, ktorý priaznivo vplýva na pokožku. Pokožke je na dotyk hebkejšia, mladšia a jemnejšia. Mandľový  olej je dokonca antioxidant, spomaľuje starnutie buniek, dodáva pleti krásnu a zdravú farbu. Bambucké maslo a mandľový olej neupchávajú póry a majú antibakteriálne a protizápalové účinky. 

Vôňu dopĺňajú kvalitné a prírodné esenciálne oleje značky Doterra a Bewit. Za krásnou a čistou vôňou prírodných silíc sa skrývajú terpeny-prchavé organické zlúčeniny rastlinného pôvodu, ktoré priaznivo stimulujú telo a myseľ. 

Výber z voňavých variant: Vanilka - Ylang Ylang, Provensálske bylinky, Citrusové plody, Kvetinové tóny

Ďakujeme, že kúpou našej kozmetiky podporujete našu prácu, vloženú energiu a spoločný zámer žiť udržateľnejšie voči planéte, ktorú obývame.

Obsah balenia: 100ml

Príspevok: 12€

 

 

DSC 0337

"Žiadna liečba nepomôže dlhodobo, ak človek nezmení svoj spôsob života, ktorý ho k ochoreniu priviedol."