DSC 0436

Voňavá pazuška

Voňavá pazuška Ťa bude sprevádzať počas celého dňa, aby si mal/a pocit čistoty a sviežosti. 

Prírodné ingrediencie dezodorantu ošetrujú pokožku vášho podpazušia bez zbytočného podráždenia. Eliminujú rast baktérií spôsobujúcich zápach, zjemňujú pokožku a udržiavajú v nej hydratáciu. Zároveň nebránia prirodzenému odstraňovaniu odpadových a škodlivých látok látok z tela potením.

Prirodzenú tuhosť dezodorantu zabezpečuje kakaové a bambucké maslo v súčinnosti s včelím voskom. Vďaka mandľovému oleju budú Tvoje pazušky jemné a hydratované. Na odstránení zápachu a obmedzení vlhkosti v podpazuší sa podieľa kukuričný škrob. Dezodorant obsahuje aj antibakteriálny Triethyl Citrate (rastlinný ester kyseliny citrónovej, ktorý výrazne eliminuje rast baktérií spôsobujúcich zápach.

Dezodorant neobsahuje sódu bikarbónu, ktorá je pre mnohých ľudí dráždivou zložkou. Nahradili sme ju hydroxidom horčíku. Je to dôležitý minerál pre náš organizmus a je ideálny pre citlivú pokožku nášho podpazušia.

Vôňu voňavej pazušky dopĺňajú čisté prírodné esenciálne oleje značky Doterra a Bewit, ktoré pôsobia antibakteriálne, antifugálne, antisepticky a zabraňujú tak množeniu baktérií.

Ako obalový materiál sme zvolili recyklovateľnú papierovú tubu. Stačí len zospodu vytlačiť dno prstami a naniesť požadované množstvo pod pazušky.

Voňavé varianty: Lemongrass - Levanduľa, Tangerine - Eukalyptus

Ďakujeme, že kúpou našej kozmetiky podporujete našu prácu, vloženú energiu a spoločný zámer žiť udržateľnejšie voči našej planéte, ktorú obývame.

Obsah balenia: 40g

Príspevok: 8€

DSC 0337

"Žiadna liečba nepomôže dlhodobo, ak človek nezmení svoj spôsob života, ktorý ho k ochoreniu priviedol."