DSC 0454

Mätový olej

Mäta patrí k najstarším liečivým rastlinám, ktorých účinky využívali už starí Gréci a Egypťania. Náš olej vznikol maceráciou mäty v Bio repkovom oleji. Je vhodný na vonkajšie i vnútorné použitie. Ponúka jedinečnú chuť a vôňu sviežej mäty.

Mätový olej sa všeobecne uznáva v rámci prevencie infekcií, zápalov, na uľahčenie vykašliavania, pri upchatí dutín a na uvoľnenie dýchacích ciest. Je vynikajúcim pomocníkom na črevné problémy, kŕče a nafukovanie. Zabraňuje vzniku žalúdočnej nevoľnosti a zvracaniu pri cestách autom, v lietadle alebo na mori. Je neoceniteľným pomocníkom pri stavoch hystérie, bušení srdca a omdlievaní. Uľavuje pri bolestiach hlavy, ktoré vznikajú z tráviacich problémov a svalového napätia v oblasti šije.

Zbavuje svaly napätia, kŕčov a bolestí. Výrazné chladivé účinky na pokožke slúžia k  odstráneniu opuchov. Olej je vhodný na problémy pri bolestivej menštruácií a pri návaloch v menopauze. Zlepšuje koncentráciu a posilňuje myseľ.

Dávkovanie: 

Vnútorne: ráno na lačno a večer pred spaním jedna čajová lyžička

Vonkajšie: do kúpeľov, obkladov alebo na masáž postihnutých miest - množstvo podľa potreby.

Ďakujeme, že kúpou našej kozmetiky podporujete našu prácu, vloženú energiu a spoločný zámer žiť udržateľnejšie voči planéte, ktorú obývame.

Obsah balenia: 50ml

Príspevok: 6€

DSC 0337

"Žiadna liečba nepomôže dlhodobo, ak človek nezmení svoj spôsob života, ktorý ho k ochoreniu priviedol."