DSC 0457

O nás

Sme dve ženy-priateľky-sestry.

Príroda sa stala našim druhým domovom.

Je pre nás inšpiráciou a tvorivým kanálom.

Netúžime žiť instantný život - plný pohodlia a bez tvorivej energie.

Za roky spoločného priateľstva sa zmenili naše hodnoty, postoje, názory, ale aj pohľad na to, čo sme ochotné dávať sebe, ale aj zo seba.

Je nám bližšia kvalita, ako narastajúca kvantita vo svete hmoty.

Kvalitu života a zdravia vnímame veľmi holisticky.

Je to už pár rokov, ktoré sme zasvätili prepojeniu s prírodou.

Niekedy lezieme, inokedy kráčame a stúpame na vrcholy hôr. Občas sa túlame. Čas od času aj blúdime znova sa nachádzame. Sú dni, keď leňošíme a nasávame pokoj. Neraz niečo zbierame a zvedavo vyrábame.

Písal sa rok 2021 a my sme sa často túlali počas dlhej, krásnej, farebnej a voňavej jesene. Zbierali sme šípky a mrholilo. Zrodil sa nápad, ktorý mal byť len pre nás. Takto sa nám to udialo v živote už viac krát. A dnes by sme radi ponúkli aj tebe to, čo nám dáva zmysel.

Žijeme filozofiou, že vlastnou zmenou sa prirodzene deje aj zmena vo svete.

Kozmetický priemysel sa výrazne podieľa na znečisťovaní planéty a používaním našej novej kozmetiky sme o krôčik bližšie k šetrnejšiemu a udržateľnejšiemu životu na našej Zemi.

Vždy pôjde o kvalitu, pretože tvoríme hlavne pre seba, až potom pre Teba.

Ako povedal jeden múdry človek: "Miluj svojho blížneho, ako seba samého". Preto sa radi podelíme o to najlepšie, čo pre seba vymyslíme a vytvoríme. Našimi ideami sú minimalizmus, autenticita, úcta a zdravie.

Preto sa aj ty nadýchni čistej prírody, rozmaznaj sa jej vôňami, dotkni sa svojej pokožky intenzívnejšie a vedomejšie, dopraj si čas vychutnávať, daj si výživu a prebuď svoje zmysly.

Začni sa mať ešte viac rád/a tým, že do svojho tela prepustíš viac živín, čisté esencie z bylín, kvalitné oleje a necháš sa pohltiť prirodzenými vôňami prírody.

Naša kozmetika nikdy neublíži živej bytosti v testovacom laboratóriu. Nikdy po nej neostane ďalší kus plastu. Nikdy nebude dôvodom znečistenia našich vzácnych vôd a Matky Zeme. Budeme sa snažiť budovať novú Full of Nature rodinu, ktorá spoločne bude prispievať k udržateľnejšiemu kráčaniu a zdravšej spoločnosti. Žiť zdravo je náš životný štýl, ktorý už roky kultivujeme.

Budeme len naďalej súčasťou prírodného sveta, kde Ťa srdečne pozývame. Radi by sme odovzdali túto krásnu zem našim deťom v takom stave, aby sme sa nemuseli hanbiť za spôsob, akým sme žili.

S láskou 

Pavla a Ro

DSC 0337

"Žiadna liečba nepomôže dlhodobo, ak človek nezmení svoj spôsob života, ktorý ho k ochoreniu priviedol."